This solid diamond cut rope bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 4.00 mm |
| Chain Type : | Rope |
| Size | Weight |
|---|---|
| 8” | 7.8 grams |
$1,071.48
This solid diamond cut rope bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 4.00 mm |
| Chain Type : | Rope |
| Size | Weight |
|---|---|
| 8” | 7.8 grams |
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| MPN | 07708-8 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
| SIZE | 8'' |