These earrings exude simple elegance in 14k white gold. A beautiful snuggable pair in hinged snap backs.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.2 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 6.35 mm |
| Length : | 12.70 mm |
These earrings exude simple elegance in 14k white gold. A beautiful snuggable pair in hinged snap backs.
| Approximate Weight : | 2.2 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 6.35 mm |
| Length : | 12.70 mm |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| MPN | 98766 |
| CONDITION | New |
| COLOR | WHITE GOLD |