This bismark bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 2.50 mm |
| Chain Type : | Bismark |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.25 | 1.1 grams |
This bismark bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 2.50 mm |
| Chain Type : | Bismark |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.25 | 1.1 grams |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| MPN | 75424-7.25 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
| SIZE | 7.25 |