Gorgeous and timeless, this sweet 14k yellow gold ring features a single puffed heart shape. Ring size 7.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.40 mm |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 0.9 grams |
Gorgeous and timeless, this sweet 14k yellow gold ring features a single puffed heart shape. Ring size 7.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.40 mm |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 0.9 grams |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| MPN | 67574-7 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
| SIZE | 7 |