Style meets symbolism in these exquisite, polished 14K yellow gold skull and crossbones post earrings. Post earrings are 6mm long.
| Approximate Weight : | 0.4 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.00 mm |
| Length : | 7.20 mm |
Style meets symbolism in these exquisite, polished 14K yellow gold skull and crossbones post earrings. Post earrings are 6mm long.
| Approximate Weight : | 0.4 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.00 mm |
| Length : | 7.20 mm |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| MPN | 97684 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
Earrings