This solid Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 5.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 6.00 mm |
| Chain Type : | Link |
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5” | 18 grams |
$4,427.48
This solid Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 5.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 6.00 mm |
| Chain Type : | Link |
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5” | 18 grams |
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| MPN | 86773-8.5 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
| SIZE | 8.5'' |