Three classic herringbone chains of 14k yellow gold are joined beautifully into one timeless and versatile necklace. Shortest chain is 16 inches long.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Herringbone |
| Size | Weight |
|---|---|
| 16” | 9.5 grams |
$2,528.48
Three classic herringbone chains of 14k yellow gold are joined beautifully into one timeless and versatile necklace. Shortest chain is 16 inches long.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Herringbone |
| Size | Weight |
|---|---|
| 16” | 9.5 grams |
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| MPN | 72967-16 |
| CONDITION | New |
| COLOR | YELLOW GOLD |
| SIZE | 16'' |
Necklaces