This feminine yet modern rose gold cross pendant adds shine to any occasion, or to the everyday.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.3 grams |
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Item Width : | 0.50 in |
| Item Height : | 1.00 in |
This feminine yet modern rose gold cross pendant adds shine to any occasion, or to the everyday.
| Approximate Weight : | 1.3 grams |
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Item Width : | 0.50 in |
| Item Height : | 1.00 in |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| MPN | 75853 |
| CONDITION | New |
| COLOR | ROSE GOLD |
Pendants