A two-tone slip-on bangle in 14k yellow gold featuring an intertwined knot design and accentuated with white gold accents.
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 5.00 mm |
| Clasp : | Hidden Clasp |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 6.9 grams |
$1,826.48
A two-tone slip-on bangle in 14k yellow gold featuring an intertwined knot design and accentuated with white gold accents.
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 5.00 mm |
| Clasp : | Hidden Clasp |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 6.9 grams |
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| MPN | 75237-7 |
| CONDITION | New |
| COLOR | TWO-TONE GOLD |
| SIZE | 7'' |